UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem Patronem Miasta powinien zostać JAROSŁAW - na razie kurdupel Polskę zbaw ale jak pisuary jeszcze chwilę będą przy korycie to już nie długo na bank św JAROSŁAW :)
ByłyPiS
Moim zdaniem Patronem Miasta powinien zostać JAROSŁAW - na razie kurdupel Polskę zbaw ale jak pisuary jeszcze chwilę będą przy korycie to już nie długo na bank św JAROSŁAW :)
ByłyPiS