UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem Patronem Miasta powinien zostać JAROSŁAW - na razie kurdupel Polskę zbaw ale jak pisuary jeszcze chwilę będą przy korycie to już nie długo na bank św JAROSŁAW :)

ByłyPiS

Anuluj