UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Staruszke frajer kopnoł w twarz. Mogłes na mnie frajerze trafic. Często jeżdżę po Kajki rowerem ale o wczesniejszych godzinach. Bym ci dał takiego kopa że sąd by nie musiał już nad tobą debatowac


Anuluj