Niedoszły milioner chce kary

19
18.04.2016
Niedoszły milioner chce kary
Kto gra, ten czasem wygrywa, ale trzeba wysłać kupon. 21-letni elektryk z Elbląga chciał przyspieszyć wygraną, więc w kominiarce, z atrapą broni w ręku, wtargnął do kolektury lotto przy ul. Nowowiejskiej. Liczył, że szczęście dopisze mu "od ręki", ale się przeliczył. Pracownica kolektury nie chciała wydać pieniędzy i wszczęła alarm. Niedoszły milioner został zatrzymany, a teraz chce dobrowolnie poddać się karze.
27 listopada 2015 r. Około godz. 18 do kolektury lotto przy ul. Nowowiejskiej wszedł mężczyzna w kominiarce i z przedmiotem przypominającym broń. Zażądał wydania pieniędzy, ale pracująca w punkcie kobieta odmówiła. Stwierdziła, że obiekt jest monitorowany i że zaraz przyjedzie policja. Zaczęła krzyczeć, a rozbójnik uciekł bez pieniędzy. Gdy wybiegł na zewnątrz, zauważył go policjant po służbie. Zdążył spisać numery auta, do którego wsiadł sprawca, dzięki czemu chwilę później policjanci zatrzymali samochód i dwóch mężczyzn w wieku 21 i 25 lat. Obaj byli już notowani za przestępstwa narkotykowe.
   - Starszy twierdził, że tylko podwiózł kolegę i nie wiedział o jego przestępczym zamiarze. Nie było dowodów na to, że kłamie, więc postępowanie przeciwko niemu zostało umorzone - informuje Jolanta Rudzińska, prokurator rejonowy w Elblągu. - 21-latek z kolei zdecydował, że za usiłowanie rozboju chce dobrowolnie poddać się karze roku pozbawienia wolności. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Rejonowego w Elblągu 14 kwietnia.
   
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
MEGA odważna ta pracownica. Powinna służyć raczej w GROM'ie a nie stać przed kasą. Nikt nie zrozumie co to znaczy mieć wycelowany w siebie pistolet jeśli nigdy tego nie doświadczył. I też nikt nie może mieć pewności czy to atrapa czy nie. A tutaj kobieta nie tylko nie wydała kasy, ale jeszcze straszyła napastnika Policją, co przecież często rozwściecza takiego jeszcze bardziej. Szacun!
KKKKK1 (2016.04.18)
Haha :) rokkkkkk :D a kobieta ma
(2016.04.18)

info

0  
  0
.. .. .tylko podwiózł kolegę '' ha ha ha.
(2016.04.18)

info

14  
  0
o ile potrafi odróżnić broń prawdziwą od atrapy. heh
wsa (2016.04.18)
Tyle lat zyje na tym swiecie. Ale takiego bezmózgowca jeszcze nie widziałem. Powinien z dzieciakami na Gęsiej Górze w podchody sie bawic. Za głupote żadne poddanie sie karze. Tylko pajda 4 lata.
(2016.04.18)

info

9  
  0
Tytuł artykułu tak jakby nie pasuje do tego zdarzenia. Niedoszły milioner- tak można nazwać kogoś, kto zgubił/podarł wygrany kupon. Wtedy byłby niedoszłym milionerem. A nazywać w ten sposób jakiegoś nieudolnego rabusia to koloryzowanie.
(2016.04.18)

info

29  
  0
tytul wrecz kretynski
sdgh (2016.04.18)

info

2  
  0
Czytam 3 raz, i nie rozumiem nic z tego artykułu!!!. .. .Albo moje rozumienie tekstu jest do d***szy, albo tekst. Choć, przyznam, że juz nie pierwszy raz, nie wiem o co chodzi w artykule:-D
OcoCHODZI (2016.04.18)

info

1  
  2
Ale o co chodzi, to on wygrał te pieniądze i je chciał, czy nie? Czy to przenośnia? To kupił jakiś kupon, czy nie? O co chodzi-szczęście mu dopisze "od ręki" " - że on będzie losował, czy co? Nie rozumiem metafory. Strasznnie ten artykuł emocjonalny. Czy to po prostu był rabunek, skok na kasę? O co chodzi, to milioner, to miał kupon, sam losował, co chciał przyspieszyć???. .. Tyle niewiadomych, gorzej niż na fizyce!
(2016.04.18)

info

6  
  1
No tak W Elektromyku z Gronowa mało płacą
Pracownik1 (2016.04.18)

info

2  
  0