UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytam 3 raz, i nie rozumiem nic z tego artykułu!!!. .. .Albo moje rozumienie tekstu jest do d***szy, albo tekst. Choć, przyznam, że juz nie pierwszy raz, nie wiem o co chodzi w artykule:-D
OcoCHODZI
Czytam 3 raz, i nie rozumiem nic z tego artykułu!!!. .. .Albo moje rozumienie tekstu jest do d***szy, albo tekst. Choć, przyznam, że juz nie pierwszy raz, nie wiem o co chodzi w artykule:-D
OcoCHODZI