UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytam 3 raz, i nie rozumiem nic z tego artykułu!!!. .. .Albo moje rozumienie tekstu jest do d***szy, albo tekst. Choć, przyznam, że juz nie pierwszy raz, nie wiem o co chodzi w artykule:-D

OcoCHODZI

Anuluj