UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale o co chodzi, to on wygrał te pieniądze i je chciał, czy nie? Czy to przenośnia? To kupił jakiś kupon, czy nie? O co chodzi-szczęście mu dopisze "od ręki" " - że on będzie losował, czy co? Nie rozumiem metafory. Strasznnie ten artykuł emocjonalny. Czy to po prostu był rabunek, skok na kasę? O co chodzi, to milioner, to miał kupon, sam losował, co chciał przyspieszyć???. .. Tyle niewiadomych, gorzej niż na fizyce!