UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

MEGA odważna ta pracownica. Powinna służyć raczej w GROM'ie a nie stać przed kasą. Nikt nie zrozumie co to znaczy mieć wycelowany w siebie pistolet jeśli nigdy tego nie doświadczył. I też nikt nie może mieć pewności czy to atrapa czy nie. A tutaj kobieta nie tylko nie wydała kasy, ale jeszcze straszyła napastnika Policją, co przecież często rozwściecza takiego jeszcze bardziej. Szacun!

KKKKK1