UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za sukcesy policjantów z Gronowa Elbląskiego tylko pozazdrościć szybkiej akcji policyjnej, proponuję premię i odznaki a taki news to powinien być w głównych wiadomościach czy też wydarzeniach szacun panowie policjanci pochwała
cocococo