UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co za sukcesy policjantów z Gronowa Elbląskiego tylko pozazdrościć szybkiej akcji policyjnej, proponuję premię i odznaki a taki news to powinien być w głównych wiadomościach czy też wydarzeniach szacun panowie policjanci pochwała

cocococo

Anuluj