UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@PolskiAnarchista-Nie wiem do czego zmierzasz tym raportem. Taka jest podstawowa idea ewolucji człowieka, -gdyby wszyscy mieli po równo, to do tej pory ludzkość siedziała by na palmach. Niestety, mądrzejsi, sprytniejsi, przedsiębiorczy, (fakt-nie zawsze uczciwi)itd. tak mają, że po prostu mają więcej. Można mieć pretensje do pana BOGA, że nie dał wszystkim krajom po równo ropy, gazu i diamentów. Polska jest jedynym chyba krajem który został poturbowany przez tyle wojen. Wracając do bezdomnych, chyba jeszcze w narodzie nie całkiem zaginął odruch pomocy, bo gdyby wszyscy byli tacy jak ten z tą pałą, problem bezdomnych by nie istniał

kiep