14
24.01.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
na pięknej,pamiątkowej płycie ku czci pomordowanych ktoś nie mógł się powstrzymać i wyrył reklamowe adresy www, ktoś to przyjął, a dyrekcja i nauczyciele polskiego, historii i kultury nawet się nie zająknęli.Wstyd. Dzieci! Zapytajcie ich, co o tym sądzą.
(2016.01.25)

info

0  
  0
Mieszkam tu 35 lat. .. ..
Ika1802 (2016.01.26)

info

0  
  0
na tym zdjęciu to najładniejszy widoczek w tej okoliucy, ,, w sezonie grzewczym - jak obecny - trudno tu chodzić taki swąd z kominów, straszne, ,,
(2016.01.27)

info

1  
  1
@Ztorzaninprzezparęlat - przed barem na parterz w latach 60 byl sklep spozywczy
(2021.10.05)