UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na tym zdjęciu to najładniejszy widoczek w tej okoliucy, ,, w sezonie grzewczym - jak obecny - trudno tu chodzić taki swąd z kominów, straszne, ,,
na tym zdjęciu to najładniejszy widoczek w tej okoliucy, ,, w sezonie grzewczym - jak obecny - trudno tu chodzić taki swąd z kominów, straszne, ,,