UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na tym zdjęciu to najładniejszy widoczek w tej okoliucy, ,, w sezonie grzewczym - jak obecny - trudno tu chodzić taki swąd z kominów, straszne, ,,


Anuluj