UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na pięknej,pamiątkowej płycie ku czci pomordowanych ktoś nie mógł się powstrzymać i wyrył reklamowe adresy www, ktoś to przyjął, a dyrekcja i nauczyciele polskiego, historii i kultury nawet się nie zająknęli.Wstyd. Dzieci! Zapytajcie ich, co o tym sądzą.


Anuluj