UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest śmieszne od 2 do 12 lat za zabójstwo?? Porazka jakas chłopaków za wlamania do samochodów i kradzież telefonow zamykają na 12 lat a tu za zabójstwo to maksymalny wyrok
jajaha
To jest śmieszne od 2 do 12 lat za zabójstwo?? Porazka jakas chłopaków za wlamania do samochodów i kradzież telefonow zamykają na 12 lat a tu za zabójstwo to maksymalny wyrok
jajaha