UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Życie, za życie. Wina rodzica i bezstresowego wychowania. Ani Młodzież, ani dzieci, nie znają konsekwencji swoich czynów. A brak zajęć tworzy agresję! Tylko piją, palą chcą się bawić!!! To Wy rodzice jesteście tego winni, że tak dzieci chowacie! Młodzież jest tak infantylna, że dojrzałość umysłową mają co niektórzy w 40r. ż. !!!