UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hipokryzją mi tu trąca. Dlaczego wcześniej temu bezdomnemu nikt nie pomógł a teraz wszyscy jednym krzykiem, że to przecież człowiek. .. Gdyby ktoś mu podał rękę, nie doszłoby do tragedii, gdzie sprawcą był zwykły żul moczymorda, zasługujący na ścięcie i wrzucenie łba do kanału.
Vasilis_Masifilis