UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hipokryzją mi tu trąca. Dlaczego wcześniej temu bezdomnemu nikt nie pomógł a teraz wszyscy jednym krzykiem, że to przecież człowiek. .. Gdyby ktoś mu podał rękę, nie doszłoby do tragedii, gdzie sprawcą był zwykły żul moczymorda, zasługujący na ścięcie i wrzucenie łba do kanału.

Vasilis_Masifilis

Anuluj