A dlaczego 7 lat, a nie 25? Bo co, bezdomny to gorszy i za jego zabicie mniejsza kara?Edek...
A dlaczego 7 lat, a nie 25? Bo co, bezdomny to gorszy i za jego zabicie mniejsza kara?