UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niepodszywanie się pod cudzego nicka to kwestia przyzwoitości, natomiast podszywanie się pod istniejące nicki to patologia ale ty żałosny błaźnie tego nie zrozumiesz. Ile bym się nie starała to i tak to nie dotrze do twojego tępego łba. Opatentowanie nicka patolu nic tu nie zmieni
annaanulkaa