UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niepodszywanie się pod cudzego nicka to kwestia przyzwoitości, natomiast podszywanie się pod istniejące nicki to patologia ale ty żałosny błaźnie tego nie zrozumiesz. Ile bym się nie starała to i tak to nie dotrze do twojego tępego łba. Opatentowanie nicka patolu nic tu nie zmieni
annaanulkaa