UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To kabaret jakiś jest?A gdyby zadżgał sędziego, to też byłby taki surowy wyrok?I, co najlepsze poddał się dobrowolnie karze!A gdyby się nie poddał, to co?Takie sądownictwo, to obraza państwa. Chyba że państwo rzeczywiście istnieje teoretycznie.

mm263

Anuluj