A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rodzice ? rodzice dzisiaj gonią, aby przeżyć, mało kto ma taką pracę, żeby miał czas dla swoich dzieci. Przeciętny Kowalski jest niewolnikiem, pracuje od rana do wieczora za pieniądze, które zazwyczaj starczają na opłaty i marne wyżywienie. Świat zmierza do depopulacji zniewolenia i inwigilacji. Rządy ogłupiają społeczeństwo wykorzystując do tego celu media. Zwykły człowiek zalatany tego nie spostrzega, żyje w Matrixie.
ładna wypowiedź.
analna anno ciągnij ojcu młoda panno
jak są głupi to niech cpają klej wąchajo
dopmenyyyyy jak sie bawicie????? do gazu moze odrazu?????
zamknać ten smrud-pol na bałuuckiego. .. .. zapachy z pod pachy masakra to juz ruska za czwóraka jest zdrowsza
a czy babie to oko odratowali?widziałem w kiosku szklane za 5zł mogę dać namiar
nich cpaja swoje piardy tak kopią ze zwala z nóg i to za darmo
ile waży annaanula?
ta anula to już w wieku 12 lat lepsza była pamiętam