Wybrany wątek opinii

bardzo dobrze, zycze jak najwiecej zatruc, smierci po dopalaczach. polska moherowa mowi, ze od marihuany zaczyna sie cpanie. ja nie znam zadnej osoby palacej marihuane, by cpala twarde narkotyki. gorsi sa jeszcze mlodzi wyksztalcenie swieci, idealne dziewczyny dewotki, ktore twierdza, ze marihuana, to narkotyk. szerza kretynizm broniac alkohol. polskie "prawo" i "sprawiedliwosc". za marihuane areszt sledczy i wiezienie a dopalacze w sklepach w centrum.
legalizemarijuana (2015.11.09)
Zyczysz dzieciom i mlodziezy smierci?? Bo to sa ofiary dopalaczy, wez nie pal juz czlowieku..
(2015.11.10)
Powrót do komentarzy