Wybrany wątek opinii
bardzo dobrze, zycze jak najwiecej zatruc, smierci po dopalaczach. polska moherowa mowi, ze od marihuany zaczyna sie cpanie. ja nie znam zadnej osoby palacej marihuane, by cpala twarde narkotyki. gorsi sa jeszcze mlodzi wyksztalcenie swieci, idealne dziewczyny dewotki, ktore twierdza, ze marihuana, to narkotyk. szerza kretynizm broniac alkohol. polskie "prawo" i "sprawiedliwosc". za marihuane areszt sledczy i wiezienie a dopalacze w sklepach w centrum.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
Zyczysz dzieciom i mlodziezy smierci?? Bo to sa ofiary dopalaczy, wez nie pal juz czlowieku..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1