UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie czy wy widzicie co wy piszecie? Artykul o tak strasznej tragedii a wy z polityka wyjezdzacie... No to jest paranoja... Mam nadzieje ze ta "matke" zjedza kiedys wyrzuty sumienia ze tak bezbronne malenstwo skazala na smierc. Jest tyle mozliwosci. Okna zycia, w szpitalu zostawic to nie lepiej na plazy zostawic zeby umarlo...

Bialadama

Anuluj