UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Droga Pani/Panie, bo inne kraje uczą młodzież że można się gździć pod każdym krzakiem, a jak się zajdzie to państwo funduje aborcję. Natomiast mądre Państwo uczyć będzie odpowiedzialności i używania mózgownicy zanim się zajdzie w ciąże, czy zanim się pójdzie pod latarnię. I nie tłumaczcie że Kościół zabrania środków antykoncepcyjnych, bo one są legalne prawnie i każdy kto nie potrafi mądrze utrzymywać stosunków płciowych może skorzystać ze wspomagaczy w postaci środów hormonalnych. Tak więc współczuję raczej krajom UE w których ilość zgodnów nienarodzonych dzieci zwiększa się lawinowo - to bardziej świadczy o zacofaniu społeczeństwa!!!!! Gdzie mózgi i odpowiedzialność. Swędzi cię? Kup leki przeciwalergiczne. .. .. albo podwiąż sobie jajniki, a nie krzycz za legalizacją aborcji!!! Co ma piernik do wiatraka kurcze!
aborcjatylkodlaidiotów