16
28.09.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem młody i wiem ze wszyscy cpali chociaż raz
(2015.09.29)
Ja nie - 40latek
(2015.09.30)
Komentator - przez takich jak ty zabili Jezusa
wayne (2015.10.06)

info

0  
  0
Wczoraj przechodziłem koło tego burdelu z dopalaczami. Interes działa w dalszym ciągu. Drzwi otwarte na oścież. Ono mają w doooopie cały ten nasz zdegenerowany system sprawiedliwości. Niech mi więc tu bzdur nie piszą, że coś się zmienia z tym sklepem z dopalaczami.
antenat (2015.10.06)

info

1  
  0
Komentator ma rację wayne bredzi jak nawiedzony katotalib
annaanulka (2015.10.06)

info

0  
  0
Wspaniała postawa sędziego. Brawo
Pasikonik (2016.02.24)

info

0  
  0