A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem młody i wiem ze wszyscy cpali chociaż raz
Ja nie - 40latek
Komentator - przez takich jak ty zabili Jezusa
Wczoraj przechodziłem koło tego burdelu z dopalaczami. Interes działa w dalszym ciągu. Drzwi otwarte na oścież.
Ono mają w doooopie cały ten nasz zdegenerowany system sprawiedliwości.
Niech mi więc tu bzdur nie piszą, że coś się zmienia z tym sklepem z dopalaczami.
Komentator ma rację wayne bredzi jak nawiedzony katotalib
Wspaniała postawa sędziego. Brawo