UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wczoraj przechodziłem koło tego burdelu z dopalaczami. Interes działa w dalszym ciągu. Drzwi otwarte na oścież. Ono mają w doooopie cały ten nasz zdegenerowany system sprawiedliwości. Niech mi więc tu bzdur nie piszą, że coś się zmienia z tym sklepem z dopalaczami.

antenat