UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj przechodziłem koło tego burdelu z dopalaczami. Interes działa w dalszym ciągu. Drzwi otwarte na oścież. Ono mają w doooopie cały ten nasz zdegenerowany system sprawiedliwości. Niech mi więc tu bzdur nie piszą, że coś się zmienia z tym sklepem z dopalaczami.
antenat