Wybrany wątek opinii

Dzieci, które są należycie wychowywane nie zażywają takich rzeczy. Jeśli nie potrafisz wychować dziecka i ćpa ono takie wynalazki to zostaje mi tylko współczuć Tobie. Co do izolacji hmm, moim zdaniem nietrafiona uwaga, chociaż to Twoja subiektywna opinia i ją szanuję. Moim zdaniem zażywanie tego typu substancji prowadzi do samoutylizacji takich ludzi, którzy w głowie nie mają nic i robią to na własne życzenie. Nikt im tego do gardeł na siłę nie wpycha, taka jest prawda. Finalnie im mniej takiego naćpanego elementu na ulicy, który sam się wykańcza, tym lepiej dla społeczeństwa.
Komentator (2015.09.29)
Jestem młody i wiem ze wszyscy cpali chociaż raz
(2015.09.29)
Ja nie - 40latek
(2015.09.30)
Powrót do komentarzy