A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wyszyscy swieci jestescie? kazdy orze jak moze biedakow nieokradal
A wy co PiSiory? Co tak bronicie koncernów paliwowych? Jak rąbią na kasie to biadolicie, że znowu podwyżki a jak znalazł się Robin Hood co bogatym zabierał to go od razu z g. .em mieszacie.
A ty uważasz, że bogatych można okradać złodzieju ? Weź się do pracy też będziesz bogaty.
Gang Kulawego w natarciu:-)
Zgadza się to jego bratanek
Jakoś za. .. dalam od lat i się nie wzbogaciłem. Po prostu za uczciwy jestem. Bogatych jak najbardziej można okradać bo sami na złodziejstwie się dorobili. Wiem co mówię bo na co dzień mam z takimi do czynienia.
no to bądź uczciwy dalej i nie namawiaj innych do kradzieży i nie zaprzeczaj sobie.