17
14.08.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wyszyscy swieci jestescie? kazdy orze jak moze biedakow nieokradal
MARCLLO (2015.08.16)
A wy co PiSiory? Co tak bronicie koncernów paliwowych? Jak rąbią na kasie to biadolicie, że znowu podwyżki a jak znalazł się Robin Hood co bogatym zabierał to go od razu z g. .em mieszacie.
(2015.08.16)

info

1  
  3
A ty uważasz, że bogatych można okradać złodzieju ? Weź się do pracy też będziesz bogaty.
plewa117 (2015.08.17)
Gang Kulawego w natarciu:-)
(2015.08.17)

info

2  
  0
Zgadza się to jego bratanek
(2015.08.17)

info

1  
  1
Jakoś za. .. dalam od lat i się nie wzbogaciłem. Po prostu za uczciwy jestem. Bogatych jak najbardziej można okradać bo sami na złodziejstwie się dorobili. Wiem co mówię bo na co dzień mam z takimi do czynienia.
(2015.08.17)
no to bądź uczciwy dalej i nie namawiaj innych do kradzieży i nie zaprzeczaj sobie.
(2015.08.17)

info

2  
  0