UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś za. .. dalam od lat i się nie wzbogaciłem. Po prostu za uczciwy jestem. Bogatych jak najbardziej można okradać bo sami na złodziejstwie się dorobili. Wiem co mówię bo na co dzień mam z takimi do czynienia.