Wybrany wątek opinii
ale z was ćwoki ta fotka z markerem to dla picu. Złodziejaszek był lepiej zorganizowany i zwodził wszystkich za nos od kilku miesięcy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
wyszyscy swieci jestescie? kazdy orze jak moze biedakow nieokradal
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
A ty uważasz, że bogatych można okradać złodzieju ? Weź się do pracy też będziesz bogaty.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jakoś za. .. dalam od lat i się nie wzbogaciłem. Po prostu za uczciwy jestem. Bogatych jak najbardziej można okradać bo sami na złodziejstwie się dorobili. Wiem co mówię bo na co dzień mam z takimi do czynienia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1