Wybrany wątek opinii

ale z was ćwoki ta fotka z markerem to dla picu. Złodziejaszek był lepiej zorganizowany i zwodził wszystkich za nos od kilku miesięcy.
(2015.08.15)
wyszyscy swieci jestescie? kazdy orze jak moze biedakow nieokradal
MARCLLO (2015.08.16)
A ty uważasz, że bogatych można okradać złodzieju ? Weź się do pracy też będziesz bogaty.
plewa117 (2015.08.17)
Jakoś za. .. dalam od lat i się nie wzbogaciłem. Po prostu za uczciwy jestem. Bogatych jak najbardziej można okradać bo sami na złodziejstwie się dorobili. Wiem co mówię bo na co dzień mam z takimi do czynienia.
(2015.08.17)
Powrót do komentarzy