UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakoś za. .. dalam od lat i się nie wzbogaciłem. Po prostu za uczciwy jestem. Bogatych jak najbardziej można okradać bo sami na złodziejstwie się dorobili. Wiem co mówię bo na co dzień mam z takimi do czynienia.