UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie pomyślnie trochę zabranie dziecka to nie jest rozwiazanie? sama jestem mama i nigdy bym się nie dopuściła do takiego stanu. Ona szła z 7-mio miesięcznym dzieckiem przewróciła się z wózkiem a jak by to dziecko niefortunnie upadło to co by mogło się stać jeżeli jest nie odpowiedzialna to może żeby lepiej trafiło do normalnej rodziny pomyślnie o bezpieczeństwie dzieci. Matka to matka nie ważne jaka owszem ale nie która nie myśli o swoim własnym dziecku a jeżeli by okaleczyla malucha co by w przyszłości powiedziała "a sory szlam pijana i cie przewrocilam" kto by chciał knieć taka markę krtora nie myśli o nim

Koko34

Anuluj