Pędził 110km/h w terenie zabudowanym

11
16.07.2015
Pędził 110km/h w terenie zabudowanym
fot. Policja (arch. portEl.pl)
Funkcjonariusze drogówki odebrali na najbliższe 3 miesiące prawo jazdy obywatelowi Rosji. 28-latek został zatrzymany do kontroli w Braniewie, a policyjny pomiar wykazał, że kierowca jechał po mieście z prędkością 110km/h.
Wczoraj na terenie powiatu braniewskiego policjanci ruchu drogowego prowadzili działania Prędkość, podczas których ujawnili 19 przypadków przekroczenia przez kierujących dozwolonej prędkości. Wśród nich był 28-letni obywatel Rosji, który został zatrzymany do kontroli w Braniewie gdy pomiar wykazał, że kierowca jedzie po mieście z prędkością 110km/h. Mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 400 zł oraz zatrzymano jego prawo jazdy. Teraz przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł prowadzić pojazdów na terytorium Polski.
   Opisany przypadek to już 7 w powiecie braniewskim, gdy wobec piratów drogowych funkcjonariusze stosują obowiązujące od maja zaostrzone przepisy.
   
   
mł. asp. Maciej Suchecki, Zespół prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Jakim prawem zatrzymano dokument? Zakaz prowadzenia na terenie RP owszem ale dokument powinni oddać. Jak ruski ma jeździć u siebie?
(2015.07.16)
a co to kogo obchodzi jak ma jeździć u siebie. .. .Rusek nie Rusek prawo obowiązuje wszystkich takie samo na terytorium RP. Jakby w Rosji za morderstwo puszczali wolno to my też powinniśmy obcokrajowca puszczać wolno?
anahana (2015.07.16)
czy ten policyjny pirat i bandzior drogowy zostanie ukarany za łamanie przepisów stojąc na przystanku i chodniku blokując przejście pieszym a tym samym wymuszając wejście na jezdnie ?
(2015.07.16)

info

3  
  6
użyte epitety: pirat i bandzior nic nie wnoszą konkretnego do opisu problemu tylko świadczą o bezmyślnej agresji. My czytamy i od razu wiadomo,
(2015.07.16)

info

0  
  1
Wróci do Rosji i zgłosi kradzież! Gratis dostanie nowe :D
(2015.07.16)

info

2  
  0
widocznie nie potrafisz myśleć i czytać ze zrozumieniem. Łamanie przepisów dotyczy każdego, również "świętych krów"
(2015.07.16)
Brakuje tylko żeby matka z dzieckiem w wózku wtargnęła pod TIRa dzięki temu policjantowi któremu ewidentnie brakuje rozumu. Bezwzględnie ukarać i wysłać na szkolenie z zasad bezpieczeństwa.
(2015.07.16)

info

2  
  4
Kiedy się wjezdża na terytorium innego kraju trzeba znać przepisy tam obowiazujace. Nieznajomość nie zwalnia z odpowiedzialności.
(2015.07.16)

info

1  
  0
ten radiowoz łamie przepisy. .. nie jest najwyrazniej w trakcie pelnienia obowiazkow. .. .brak sygnalu swietlnego badz/i dzwiekowego. .. czyli to normalne auto
inc (2015.07.16)

info

0  
  0
To nie radiowóz łamie przepisy tylko ten co celuje w kierowców. Oto właśnie obłuda w całej krasie. Wyrabia statystyki łamiąc przepisy i narażając pieszych
(2015.07.17)

info

0  
  0