UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie radiowóz łamie przepisy tylko ten co celuje w kierowców. Oto właśnie obłuda w całej krasie. Wyrabia statystyki łamiąc przepisy i narażając pieszych


Anuluj