UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie no brawo brawo. Wypowiedzi samych super niedzielnych driverów co to swoje wyczyny opisuja u cioci na imieninach. Każdemu sie moze przytrafic nawet kierowcy z duzym stażem, zyjemy za szybko. Dobrze że nikomu nic się nie stało. Tyle w temacie


Anuluj