UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy tak ciezko nazywac rzeczy po imieniu chcieli sie spotkac i co moze kawke chcieli wypic ja bym im nie przeszkadzal w zabawie wyposazeni byli odpowiednio grzeczne chlopaki chcieli se dac po razie po co im zabraniac nieladnie oj nieladnie