A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
gumy policje wezwaly hahahahhahahahhahahahhahha
Oni tylko z białymi czapeczkami odważni są
Nie wiem, może i poszliby walczyć za kraj. Tylko z jakim skutkiem? Dogadać się nie umieją na co dzień, w czasie pokoju. Mieszkają w jednym kraju, mówią jednym językiem, a gotowi skakać sobie do gardeł, bo ten z innej dzielnicy, ten z innej ulicy, a tamten, bo z innego miasta i na mecze innego klubu chodzi. Infantylizm nabyty- to ich łączy.
hahahahahahahahahahahahahahaha!!! mięso armatnie ( L )egii Warszawa z emblonka darło tak wroty, że ciężko nam było ich wyłapać. cwe liny :)
pajacowanie
Jakos postronnym sie nic nie stalo wiec poco ta aferka. marek ty torbo zona cie kopnela milicja tez cie kopnie
szkoda, mogliby łby sobie pourywać!
Przecudowny pomysł, legitymowanie z nagrywaniem kamerą i po 500 zł mandatu. Wielcy patrioci ze stadionowi pomyślą może o skutkach swojej głupoty kiedyś w przyszłości. Karać bez litości, ale zgodnie z przepisami.
dobrze, że nie włączyło się towarzystwo opieki nad zwierzętami.
zabronić legalnych walk jak jakieś mma i inne obywatele do dzieła zamykać takich ludzi.
to jest to bydlo co chcialo budowy stadionu na 16 tys osob? dobrze ze im wilka pokazal takiego waaala
! to barachlo zaraz by poniszczylo ten nowy stadion tak jak to zrobiono kiedys w bydgoszczy. jedyne na co sie nadaja to na pierwszy front w razie wojny jako mieso armatnie i do rozminowania pola