41
27.04.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
gumy policje wezwaly hahahahhahahahhahahahhahha Oni tylko z białymi czapeczkami odważni są
(2015.04.27)

info

7  
  1
Nie wiem, może i poszliby walczyć za kraj. Tylko z jakim skutkiem? Dogadać się nie umieją na co dzień, w czasie pokoju. Mieszkają w jednym kraju, mówią jednym językiem, a gotowi skakać sobie do gardeł, bo ten z innej dzielnicy, ten z innej ulicy, a tamten, bo z innego miasta i na mecze innego klubu chodzi. Infantylizm nabyty- to ich łączy.
(2015.04.27)

info

10  
  1
hahahahahahahahahahahahahahaha!!! mięso armatnie ( L )egii Warszawa z emblonka darło tak wroty, że ciężko nam było ich wyłapać. cwe liny :)
(2015.04.27)

info

2  
  15
pajacowanie
dyrektorcyrku (2015.04.27)

info

3  
  1
Jakos postronnym sie nic nie stalo wiec poco ta aferka. marek ty torbo zona cie kopnela milicja tez cie kopnie
pozdro600 (2015.04.27)

info

7  
  4
szkoda, mogliby łby sobie pourywać!
(2015.04.27)

info

9  
  4
Przecudowny pomysł, legitymowanie z nagrywaniem kamerą i po 500 zł mandatu. Wielcy patrioci ze stadionowi pomyślą może o skutkach swojej głupoty kiedyś w przyszłości. Karać bez litości, ale zgodnie z przepisami.
(2015.04.27)

info

8  
  2
dobrze, że nie włączyło się towarzystwo opieki nad zwierzętami.
(2015.04.27)

info

2  
  1
zabronić legalnych walk jak jakieś mma i inne obywatele do dzieła zamykać takich ludzi.
Noris56 (2015.04.28)

info

0  
  0
to jest to bydlo co chcialo budowy stadionu na 16 tys osob? dobrze ze im wilka pokazal takiego waaala ! to barachlo zaraz by poniszczylo ten nowy stadion tak jak to zrobiono kiedys w bydgoszczy. jedyne na co sie nadaja to na pierwszy front w razie wojny jako mieso armatnie i do rozminowania pola
opus (2015.04.28)

info

8  
  6