14
22.12.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hej - /znafco/ niżej ! Nie zachowuj się jak mały prezesik przerażająco inaczej sprawiedliwych / wiem ale nie powiem / - jeżeli to taka błahostka - to czekamy: gdzie stał ta kamienica ?
Gdzie ? (2012.12.25)

info

0  
  0
obok dużej brzozy
(2012.12.26)

info

0  
  0
na północny - zachód od brzozy / taki swoisty polski azymut. ..
(2012.12.28)

info

0  
  0
Patrząc na Dawny Elblag, az łaza sie w oku kręci. To było piekne miasto. Jeszcze po wojnie do 1989 r jakos sie rozwijało, chociaz odbudowa była chaotyczna, ale była. Jak nastali CHŁOPCY STYROPIANOWCY po 1989 r kompletne DNO. Tylko likwidacja zakładów i Likwidacja. Nie bedę juz wymieniał co poszło w kosmos, ale tera nie ma juz nic. Tylko banki, ubezpieczalnie i hipermarkety.
pers29 (2013.01.07)

info

0  
  0