A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hej - /znafco/ niżej ! Nie zachowuj się jak mały prezesik przerażająco inaczej sprawiedliwych / wiem ale nie powiem / - jeżeli to taka błahostka - to czekamy: gdzie stał ta kamienica ?
obok dużej brzozy
na północny - zachód od brzozy / taki swoisty polski azymut. ..
Patrząc na Dawny Elblag, az łaza sie w oku kręci. To było piekne miasto. Jeszcze po wojnie do 1989 r jakos sie rozwijało, chociaz odbudowa była chaotyczna, ale była. Jak nastali CHŁOPCY STYROPIANOWCY po 1989 r kompletne DNO. Tylko likwidacja zakładów i Likwidacja. Nie bedę juz wymieniał co poszło w kosmos, ale tera nie ma juz nic. Tylko banki, ubezpieczalnie i hipermarkety.