UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patrząc na Dawny Elblag, az łaza sie w oku kręci. To było piekne miasto. Jeszcze po wojnie do 1989 r jakos sie rozwijało, chociaz odbudowa była chaotyczna, ale była. Jak nastali CHŁOPCY STYROPIANOWCY po 1989 r kompletne DNO. Tylko likwidacja zakładów i Likwidacja. Nie bedę juz wymieniał co poszło w kosmos, ale tera nie ma juz nic. Tylko banki, ubezpieczalnie i hipermarkety.

pers29