UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hej - /znafco/ niżej ! Nie zachowuj się jak mały prezesik przerażająco inaczej sprawiedliwych / wiem ale nie powiem / - jeżeli to taka błahostka - to czekamy: gdzie stał ta kamienica ?
Gdzie ?
Hej - /znafco/ niżej ! Nie zachowuj się jak mały prezesik przerażająco inaczej sprawiedliwych / wiem ale nie powiem / - jeżeli to taka błahostka - to czekamy: gdzie stał ta kamienica ?
Gdzie ?