UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hej - /znafco/ niżej ! Nie zachowuj się jak mały prezesik przerażająco inaczej sprawiedliwych / wiem ale nie powiem / - jeżeli to taka błahostka - to czekamy: gdzie stał ta kamienica ?

Gdzie ?

Anuluj