UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc na Dawny Elblag, az łaza sie w oku kręci. To było piekne miasto. Jeszcze po wojnie do 1989 r jakos sie rozwijało, chociaz odbudowa była chaotyczna, ale była. Jak nastali CHŁOPCY STYROPIANOWCY po 1989 r kompletne DNO. Tylko likwidacja zakładów i Likwidacja. Nie bedę juz wymieniał co poszło w kosmos, ale tera nie ma juz nic. Tylko banki, ubezpieczalnie i hipermarkety.

pers29

Anuluj