11
01.12.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Dziękuję Karwysz - uwaga słuszna. Na pewnym etapie życia przyzwyczajenie staje się drugą naturą człowieka. Zawsze mam w pamięci np. ul. Świętojańską a jakoś trudno przychodzi mi nazwa ul. 3-go Maja. Podobnie z Kościelną, która dzisiaj zwie się Obrońców Pokoju.
erg. (2012.12.02)

info

0  
  0