UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję Karwysz - uwaga słuszna. Na pewnym etapie życia przyzwyczajenie staje się drugą naturą człowieka. Zawsze mam w pamięci np. ul. Świętojańską a jakoś trudno przychodzi mi nazwa ul. 3-go Maja. Podobnie z Kościelną, która dzisiaj zwie się Obrońców Pokoju.
erg.