UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziękuję Karwysz - uwaga słuszna. Na pewnym etapie życia przyzwyczajenie staje się drugą naturą człowieka. Zawsze mam w pamięci np. ul. Świętojańską a jakoś trudno przychodzi mi nazwa ul. 3-go Maja. Podobnie z Kościelną, która dzisiaj zwie się Obrońców Pokoju.

erg.