UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
urodzilem sie w Elblagu mieszkalem ponad 30 lat w tym miscie ale zarobki i brak perspektyw spowodowal ze jestem za granica do mlodych ludzi jak macie szanse uciekajcie z tego chorego kraju
123marek
urodzilem sie w Elblagu mieszkalem ponad 30 lat w tym miscie ale zarobki i brak perspektyw spowodowal ze jestem za granica do mlodych ludzi jak macie szanse uciekajcie z tego chorego kraju
123marek