UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

urodzilem sie w Elblagu mieszkalem ponad 30 lat w tym miscie ale zarobki i brak perspektyw spowodowal ze jestem za granica do mlodych ludzi jak macie szanse uciekajcie z tego chorego kraju

123marek

Anuluj