25
08.09.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie ma co komentować głupich komentarzy. .do ludzi z VECTRY. .. udostępnijcie na youtubie albo tu na stronie wideo z soboty. ..
AkitaInu (2012.09.11)

info

0  
  0
Do tej jaśnie pani co ma psa że jak idzie na spacer wyłącza mu głosnik żeby nie szczekał a w zadek wkłada mu korek żeby nie gubił gnoju ty jesteś kobieto nienormalna sasiadów psy sraja twój nie to chyba wali na dywan ?? zastanów się co piszesz i nie rób z siebie idiotki jak moze sz przyrównać dziecko do psa ?? czy ty jestes normalna te damusie co pisza że ich psy nie brudzą to największe brudasy plac zabaw jest dla dzieci a nie dla twego zasrańca
(2012.09.11)

info

0  
  0
Do tej mądrej, ,psia kupa, ,ja jestem głęboko wierzacy bo wierzę w to że jak wyniose smieci wieczorem to się wpieprze w psie gówno zawsze się sprawdza to dzięki takim brudasom jak ty
(2012.09.11)

info

0  
  0
do imbecyla który nie potrafi czytać- nie napisałam że mój pies się nie załatwia- ja po nim sprzątam, w przeciwieństwie do właścicieli kotów wypuszczanych pod okna. Mój pies nie chodzi na plac zabaw bo to miejsce zabaw dla dzieci, ale one same załatwiają sie na placach. I nie zamykam mu jadaczki, bo on nie szczeka matołku!!!
nie paniusia (2012.09.11)

info

0  
  0
Ciekawe czy dawni elbląscy dorożkarze jak się koń "teges" na ulicy czy mieli przy sobie szufelkę i woreczek. Niech wielmożny pasażer poczeka bo muszę kupcię zebrać tak to było? Ciekawe czy osoby które tak dbają o sterylność kupują zdrową naturalną żywność wyhodowaną na zwierzęcych odchodach pomyślcie o tym jedządz marchewkę:) Moim zdaniem powinny być ogródki dla zwierząt sprzątane i wysypywane świeżym piaskiem przez MPO w końcu właściciele zwierząt płacą podatek. Tak samo powinny być ogródki dla chcących wypić piwo co w tym złego wypić piwko za żywopłotem? Za dużo państwa za mało nas obywateli.
lolelb (2012.09.11)

info

0  
  0