UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe czy dawni elbląscy dorożkarze jak się koń "teges" na ulicy czy mieli przy sobie szufelkę i woreczek. Niech wielmożny pasażer poczeka bo muszę kupcię zebrać tak to było? Ciekawe czy osoby które tak dbają o sterylność kupują zdrową naturalną żywność wyhodowaną na zwierzęcych odchodach pomyślcie o tym jedządz marchewkę:) Moim zdaniem powinny być ogródki dla zwierząt sprzątane i wysypywane świeżym piaskiem przez MPO w końcu właściciele zwierząt płacą podatek. Tak samo powinny być ogródki dla chcących wypić piwo co w tym złego wypić piwko za żywopłotem? Za dużo państwa za mało nas obywateli.
lolelb