A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
było super marcel był szczęślwy. .. wreszcie coś się dzieje w naszym mieście hou
. .. .a może by tak DZIEŃ KOTA. .. miał
podobało się wam bo dla mnie ok
do biedne owczarki -nie ma już owczarków z prostym zadem. po prostu taka moda. masz rację, to może być przyczyna chorób, m. in dysplazji. Ale po prostu owczarek "prosty" będzie teraz kundlem. .. nie będzie uznany przez kynologa. Mam starego i młodego owczarka - różnia się znacznie. W ciągu 10 lat "kanon piękna" zmienił się diametralnie, ludzie wariują, ale nie bardzo wiem, jak z tym walczyć. Nie wyobrażam sobie innego psa niż owczarka niemieckiego, dlatego go mam.
ten od psiego łajna. .idz sie leczyć człowieku. .praiwe człowieku. ..
http://youtu.be/-KqIzH5Kq8k zobacz to!
Pozdrawiam wszystkich maniaków i zwoleników psich kup i smrodu, ,bernardyn, ,
Blichtr!. Na co dzień te całe towarzystwo w gaciach/koszuli nocnej z petem w ryju wyprowadza swoje kundle przed klatkę schodową, kundel się zesra w promieniu 5m. Lepsi agenci w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku prowadzą swoje obsrańce na sąsiednie trawniki. A co tam niech pupilek nawali komuś pod nogi. Miłośnicy zwierząt-a tfu!
.. .ludzie małej wiary. .. wiemy MY MIŁOŚNICY ZWIERZĄT, że takie teksty to najbardziej cyniczni Elbląscy obsrańscy mówią. .. .Żal. .żyjecie bez celu, bez planów bez zamiłowań. .zazwyczaj tylko browar niewiedza i tv. .. ; -)
a co ma wiara do psiego gówna ?
a ja sobie nie życzę uogólniania- mam psa- nie szczeka w bloku (rasa nieszczekająca) sprzątam po nim na podwórku. wychodzę z nim zawsze na smyczy. Gorzej kiedy sąsiedzi wypuszczają swoje koty żeby się załatwiły na zewnątrz- smród nie do wytrzymania, albo dzieciaki szczają i sr. .. na placu zabaw bo nie chce im się do domu na chwilę wrócić albo gamoń z petem stoi pod klatka lub na balkonie i dmucha dymem w okna.