UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do imbecyla który nie potrafi czytać- nie napisałam że mój pies się nie załatwia- ja po nim sprzątam, w przeciwieństwie do właścicieli kotów wypuszczanych pod okna. Mój pies nie chodzi na plac zabaw bo to miejsce zabaw dla dzieci, ale one same załatwiają sie na placach. I nie zamykam mu jadaczki, bo on nie szczeka matołku!!!
nie paniusia