UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja sobie nie życzę uogólniania- mam psa- nie szczeka w bloku (rasa nieszczekająca) sprzątam po nim na podwórku. wychodzę z nim zawsze na smyczy. Gorzej kiedy sąsiedzi wypuszczają swoje koty żeby się załatwiły na zewnątrz- smród nie do wytrzymania, albo dzieciaki szczają i sr. .. na placu zabaw bo nie chce im się do domu na chwilę wrócić albo gamoń z petem stoi pod klatka lub na balkonie i dmucha dymem w okna.