A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kto w tym czasie scigal przestepcow?
Magda gratuluje Ci awansu, przebywanie w tak elitarnum towarzystwie doda Ci skrzydeł w rozwoju zawodowym.
Stawiam na młodość !!!!! Pozdrawiam
Skład ekstra jestem za wystawieniem szopki bożonarodzeniowej pełna obsada.
a jak były niegrzeczne to kajdanki i pałeczki poszły w ruch
druga po lewej ma poważne problemy z nadwagą nie wyobrażam sobie takiej masy ścigającej po ulicach przestępcę
Awans w Policji z takimi nooooogami gwarantowany.
w odróżnieniu od przedmówców chciałabym zwrócić uwagę na samą akcję, a nie załączone zdjęcie; p kto nie był z dzieciakami - niech żałuje! Policjanci w nowej roli - też fajnie sobie poradzili :) było kolorowo i masa atrakcji. jedyna uwaga - przydałoby się w ratuszu jakieś okno otwarte, bo im nas więcej tym trudniej o dopływ tlenu na salach; ) gratuluję organizatorom i w imieniu swoim i dzieciaków dziękuję!
Pani sierżant niczego sobie :-)
masz rację hmm ta z długimi włosami jest ekstra
czytanie ok a co z łapniem przetępców ?