31
22.07.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kto w tym czasie scigal przestepcow?
(2012.07.23)

info

0  
  0
Magda gratuluje Ci awansu, przebywanie w tak elitarnum towarzystwie doda Ci skrzydeł w rozwoju zawodowym. Stawiam na młodość !!!!! Pozdrawiam
Maratończyk (2012.07.23)

info

0  
  0
Skład ekstra jestem za wystawieniem szopki bożonarodzeniowej pełna obsada.
(2012.07.23)

info

0  
  0
a jak były niegrzeczne to kajdanki i pałeczki poszły w ruch
(2012.07.23)

info

0  
  0
druga po lewej ma poważne problemy z nadwagą nie wyobrażam sobie takiej masy ścigającej po ulicach przestępcę
(2012.07.23)

info

0  
  0
Awans w Policji z takimi nooooogami gwarantowany.
(2012.07.23)

info

0  
  0
w odróżnieniu od przedmówców chciałabym zwrócić uwagę na samą akcję, a nie załączone zdjęcie; p kto nie był z dzieciakami - niech żałuje! Policjanci w nowej roli - też fajnie sobie poradzili :) było kolorowo i masa atrakcji. jedyna uwaga - przydałoby się w ratuszu jakieś okno otwarte, bo im nas więcej tym trudniej o dopływ tlenu na salach; ) gratuluję organizatorom i w imieniu swoim i dzieciaków dziękuję!
nikira (2012.07.23)

info

0  
  0
Pani sierżant niczego sobie :-)
(2012.07.24)

info

0  
  0
masz rację hmm ta z długimi włosami jest ekstra
(2012.07.25)

info

0  
  0
czytanie ok a co z łapniem przetępców ?
(2012.07.28)

info

0  
  0